Wiemy ile czasu zajmie przejście Pentiment. Na pewno nie będzie to krótkie śledztwo

Pentiment

Pentiment to dość nietypowa gra przygodowa, w której graczom przyjdzie wcielić się w artystę usiłującego rozwiązać zagadkę tajemniczych zabójstw. Ostatnio informowaliśmy, że produkcja osiągnęła złoty status, a więc jej premiera zaplanowana na 15 listopada nie jest zagrożona. Teraz jeden z twórców tego tytułu zdradził, ile czasu będzie potrzeba, żeby doprowadzić fabułę do końca.

Pentiment — czas gry jest znacznie dłuższy niż pierwotnie zakładano

Remembered that my original estimate for play time was 8-12 hours. lol. lmao.

— Jaws Slayer (@jesawyer) October 21, 2022

Remembered that my original estimate for play time was 8-12 hours. lol. lmao.

— Jaws Slayer (@jesawyer) October 21, 2022

Josh Sawyer, czyli jeden z reżyserów Pentiment przekazał na Twitterze, że jego trzecie ukończenie tej pozycji zajęło mu niewiele ponad 21 godzin. Trzeba jednak zauważyć, że mężczyzna zna grę na wylot, więc rzeczywisty czas przejścia przy pierwszej próbie może być nieco dłuższy. Co ciekawe, pierwotne szacunki dotyczące czasu potrzebnego do zakończenia tego tytułu wynosiły około 8-12 godzin.

Przeczytaj też: Kamera do streamowania — jaką wybrać?

Biorąc pod uwagę ogólną specyfikę Pentiment, trzeba przyznać, że jest to naprawdę dobry wynik, a fani tego typu produkcji powinni być zadowoleni. Na koniec warto przypomnieć, że gra pojawi się na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Tytuł Obsidian Entertainment od premiery dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.