Pentiment gotowe do premiery w Xbox Game Pass! Obsidian zapewni 60 FPS nawet na Xbox One

Pentiment

Zgodnie z zapowiedzią za niecały miesiąc na rynku zadebiutuje Pentiment, czyli nietypowa gra przygodowa od studia Obsidian Entertainment. Okazuje się, że gracze czekający na wspomnianą produkcję nie muszą obawiać się ewentualnych opóźnień. Deweloperzy poinformowali bowiem, że prace nad grą zostały zakończone, a produkcja osiągnęła tzw. złoty status.

Pentiment ze szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji na konsolach Xbox

The proofs have been approved and we are ready for market! 📀

The journey begins November 15, 2022. Preorder today!https://t.co/3MF9QCKMWrhttps://t.co/q6ugyyGgtR pic.twitter.com/l8sqpZssYr

— Obsidian (@Obsidian) October 20, 2022

The proofs have been approved and we are ready for market! 📀

The journey begins November 15, 2022. Preorder today!https://t.co/3MF9QCKMWrhttps://t.co/q6ugyyGgtR pic.twitter.com/l8sqpZssYr

— Obsidian (@Obsidian) October 20, 2022

To jednak nie koniec dobrych informacji. Josh Sawyer z Obsidian Entertainment podzielił się bowiem również szczegółami na temat rozdzielczości i płynności animacji gry na konsolach Xbox. Zgodnie z przekazanymi informacjami posiadacze Xbox Series X mogą liczyć na zabawę 4K i 60 klatkach na sekundę. Użytkownicy Xbox Series S zagrają natomiast w Pentiment w 1440p przy 60 FPS-ach.

Deweloperzy mają także świetne wieści dla graczy korzystających z Xbox One. Okazuje się, że na konsoli ósmej generacji Microsoftu nadchodząca produkcja studia Obsidian Entertainment również będzie mogła pochwalić się płynnością animacji na poziomie 60 FPS przy rozdzielczości 1080p. Twórcy zaznaczają jednak, że w nieco bardziej wymagających sekwencjach liczba klatek na sekundę może delikatnie spaść poniżej wspomnianej wartości.

Zobacz też: Kierownica do PC – najlepsze modele

Pentiment zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach Xbox dokładnie 15 listopada. Warto pamiętać, że produkcja Obsidian Entertainment w dniu premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy czekacie na wspomniany tytuł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z