Pentiment niespodzianką od Microsoftu i Obsidianu. Premiera w tym roku w Xbox Game Pass

Pentiment

Plotki z początku czerwca się potwierdziły. Obsidian Entertainment pojawił się na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 i przedstawił nie The Outer Worlds 2 czy Avowed, a całkowicie nową grę, nad którą pieczę sprawuje Josh Sawyer wraz ze swoim 12-osobowym oddziałem. Poznajmy Pentiment.

Pentiment nowością od Obsidianu

Pentiment – trailer

Pentiment będzie dość nietypową grą ze względu na niecodzienny styl artystyczny i założenia fabularne. Wcielimy się w Andreasa Malera, artystę pracującego w dawnym skryptorium. Kończąc swój ogromny projekt, protagonista nieumyślnie wplątuję się w serię morderstw, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich 25 lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przesłuchując kolejnych świadków i badając dokładnie rozmaite tereny, musimy dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi. Tak naprawdę poznanie prawdy zależy przede wszystkim od tego, jakie wybory podejmiemy w trakcie rozgrywki.

Sprawdź także: Soczysty gameplay ze Starfield

Premiera Pentiment odbędzie się w listopadzie 2022 roku na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Osoby opłacające abonament Xbox Game Pass zagrają w ową produkcję bez dodatkowych kosztów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.