Starfield na soczystym gameplayu! Nadchodzi kosmiczna przygoda, która trafi do Xbox Game Pass

Starfield

W ostatnich tygodniach debiut Starfield został przełożony na późniejszy okres. Bethesda uznała, że potrzebuje trochę więcej czasu na dopracowanie gry, aby móc w następnym roku kalendarzowym zaoferować rozbudowanego, dopiętego na ostatni guzik kosmicznego RPG-a, który ma zapewnić angażującą przygodę. Dzisiaj w trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 nadszedł czas na jej zaprezentowanie.

REKLAMA

Starfield zaprezentowanym na gameplayu, który zdradza wiele szczegółów

Starfield – gameplay

Świeżutki gameplay ze Starfielda przedstawia m.in. interfejs (który swoim wyglądem de facto potwierdza autentyczność wcześniejszych plotek), odczuwalne przez cały czas zagrożenie, nieznaną bazę badawczą przejętą przez wrogie siły, system walki, szczegółową eksplorację, personalizację postaci, a także pierwszych bohaterów fabularnych, którzy odegrają w historii sporą rolę. Warto również wspomnieć o tym, że twórcy umożliwią nam tworzenie własnych statków kosmicznych i zatrudnianie załogi, która pomoże w starciach w przestrzeni.

Przeczytaj też: Wszystkie gry z Xbox & Bethesda Games Showcase, które trafią do Xbox Game Pass

Trzeba przyznać, że Starfield wygląda dość podobnie do poprzednich tytułów Bethesdy, więc fani rzeczonego studia doskonale będą wiedzieć, czego mogą oczekiwać po nadchodzącym kosmicznym RPG-u, mającym wystarczyć minimum na kilkadziesiąt godzin zabawy. W trakcie show zaprezentowano także nazwy układów i planet, które przyjdzie nam zwiedzić.

Premiera Starfield jest zapowiedziana na 2023 roku, a produkcja trafi na PC i Xbox Series X|S. Będzie ona także dostępna od dnia premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!