Data premiery Pentiment ujawniona. Przygodówka Obsidianu zadebiutuje w Xbox Game Pass

Pentiment

Dopiero co pisaliśmy, że do Xbox Game Pass zawita Lies of P oraz GRID Legends wraz z trzema innymi tytułami z Mad Streets na czele. Z kolei teraz data premiery Pentiment została ujawniona. To ciekawie zapowiadająca się gra Obsidianu, która już pierwszego dnia pojawi się w abonamencie Microsoftu.

REKLAMA

Data premiery Pentiment w Xbox Game Pass

Zwiastun Pentiment

Pentiment to przygodowa gra detektywistyczna od studia Obsidian Entertainment. Akcja opowieści przeniesie nas do XVI-wiecznej górnej Bawarii w czasach Świętego Cesarstwa Rzymskiego, a podczas zabawy nieumyślnie wplątamy się w serię morderstw na przestrzeni ostatnich 25 lat. Stylistyka gry została utrzymana w klimacie iluminowanych rękopisów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry battle royale

Data premiery Pentiment została ustalona na 15 listopada 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. Produkcja zadebiutuje na PC, Xbox One i Xbox Series X|S. Czekacie? Napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!