People Can Fly pracuje nad 5 nowymi grami, w tym Project Gemini ze Square Enix

People Can Fly

People Can Fly to utalentowane polskie studio, które ma na swoim koncie m.in. ciepło przyjętego Bulletstorma i serię Painkiller. Okazuje się, że deweloperzy nie zwalniają tempa i pracują jednocześnie nad aż 5 nowymi grami. Robi to wrażenie, ale też wzbudza wątpliwości co do jakości nadchodzących produkcji.

REKLAMA

People Can Fly i 5 gier w produkcji

People Can Fly 5 gier w produkcji
Gry, nad którymi pracuje People Can Fly

People Can Fly ma obecnie bardzo pracowity okres. Deweloperzy pracują nad aż pięcioma grami, m.in. dla Square Enix i Take-Two.

  1. Project Gemini (ze Square Enix) – planowana data premiery: 2024
  2. Project Dagger (z Take-Two) – planowana data premiery: 2024
  3. Project Bifrost (gra fundowana przez grupę, zostanie wydana samodzielnie przez People Can Fly) – planowana data premiery: nieustalona
  4. Project Victoria (projekt w fazie opracowywania koncepcji) – planowana data premiery: nieustalona
  5. Project RED (projekt w fazie opracowywania koncepcji) – planowana data premiery: nieustalona

Przeczytaj też: Średni czas gry Scorn ujawniony

Na ten moment People Can Fly jest mocno oszczędne w słowach na temat swoich projektów, bo na dobrą sprawę nie wiemy o nich nic. Pozostaje nam jedynie mieć nadzieje, że wkrótce studio zdradzi co nieco na temat nadchodzących gier. W każdym razie: Polacy nałożyli sobie na talerz naprawdę sporo i nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki, aby podołali zadaniu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!