Czas gry Scorn ujawniony. Wiemy, ile zajmie ukończenie produkcji

Scorn

Scorn to ciekawie zapowiadająca się gra akcji utrzymana w konwencji horroru. Oczekiwania względem produkcji studia Ebb Software są naprawdę spore, jednak czas gry z pewnością niektórych zawiedzie. Okazuje się, że produkcję będzie można ukończyć przy dłuższym posiedzeniu.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Scorn — czas gry nie powali

Wiemy, ile zajmie przejście gry Scorn. Twórcy zdradzili na Twitterze, że ukończenie produkcji zajmie graczom średnio od 7 do 10 godzin przy eksplorowaniu wszystkiego, co się da. Jednocześnie studio zaznaczyło, że czas może się różnić w zależności od tego, ile gracz spędzi na rozwiązywaniu poszczególnych zagadek.


Przeczytaj też: Resident Evil Re:Verse wciąż żyje

Z tego krótkiego, ale treściwego tweeta dowiedzieliśmy się też, że świat w Scorn będzie całkiem duży i zróżnicowany. Dokładna data premiery gry nie została jeszcze ujawniona, ale ma się ona ukazać w październiku tego roku. Scorn zadebiutuje na PC i konsolach Xbox Series X|S, a od dnia premiery będzie dostępny również w bibliotece Xbox Game Pass.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.