Persona 3 Portable i Persona 4 Golden z datą premiery na Xboxie i PC. Gry trafią do Game Passa pierwszego dnia

Persona 4 Golden

Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że trzy gry z serii Persona zadebiutują na PC i Xboxach, a w dodatku na premierę trafią do Xbox Game Pass. Wówczas poznaliśmy jedynie datę debiutu Persony 5 Royal na nowych platformach, ale jeżeli chodzi o pozostałe gry, to dotychczas panowała cisza. Na szczęście teraz zachodni oddział firmy Atlus zdradził, kiedy na rynek trafi Persona 3 Portable i Persona 4 Golden w wersji na Xboxa oraz PC. Długo już nie poczekamy!

Data premiery Persona 3 Portable i Persona 4 Golden na PC, konsolach Xbox oraz w subskrypcji Xbox Game Pass

🌙 Special Announcement! 📺

Persona 3 Portable and Persona 4 Golden release for modern platforms on January 19, 2023! #P3P #P4G pic.twitter.com/OrAx46j8XG

— Official ATLUS West (@Atlus_West) October 8, 2022

🌙 Special Announcement! 📺

Persona 3 Portable and Persona 4 Golden release for modern platforms on January 19, 2023! #P3P #P4G pic.twitter.com/OrAx46j8XG

— Official ATLUS West (@Atlus_West) October 8, 2022

Studio Atlus nareszcie ogłosiło, kiedy Persona 3 Portable i Persona 4 Golden trafią na PC, konsole Xbox One i Xbox Series X|S, a także do subskrypcji Xbox Game Pass. Premiera obu pozycji na wymienionych platformach odbędzie się 19 stycznia 2023 roku, a więc za nieco ponad 3 miesiące. Trzeba przyznać, że nie jest to przesadnie odległa data, dlatego można się tylko cieszyć.

Przeczytaj też: Jaki laptop gamingowy do 3000 zł kupić?

Obie gry zadebiutowały w pierwszej kolejności na konsolach Sony, jednak dopiero po wielu latach zdecydowano się przenieść je także na inne platformy. Ale jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Czekacie, aż Persona 3 i Portable i Persona 4 Golden ukażą się na pecetach oraz Xboxach? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.