3 kapitalnie zapowiadające się gry z datą premiery w Xbox Game Pass! Na jedną z nich czeka wielu graczy

Xbox Game Pass Persona 3 Reload

Microsoft stara się systematycznie rozwijać bibliotekę Xbox Game Pass poprzez dodawanie do niej kolejnych interesujących pozycji. Nie tak dawno do usługi po przerwie zawitała bardzo interesująca gra, a mianowicie Firewatch. Najnowsze wieści potwierdzają, że w nieco dalszej przyszłości usługa abonamentowa od giganta z Redmond wzbogaci się o kolejne trzy pozycje, które niesamowicie dobrze się zapowiadają.

3 nowe gry dostały datę premiery w Xbox Game Pass — Persona 3 Reload, Dungeons 4 oraz Replaced

Persona 3 Reload – trailer

Persona 3 Reload to pozycja, której nie trzeba przedstawiać zbyt wielu graczom. Odświeżone wydanie pozycji od studia Atlus to przygoda grupy licealistów, którzy będą musieli stawić czoła niebezpieczeństwu pod postacią nadprzyrodzonych sił. Tym, co wyróżnia ten tytuł (zresztą, jak i całe IP), jest bogata warstwa narracyjna połączona z interesującymi mechanikami ubogacającymi rozgrywkę.

Warto w tym miejscu podkreślić, że obecność Persony 3 Reload w Xbox Game Pass była potwierdzona już od dawna, jednak dopiero teraz deweloperzy zdecydowali się ujawnić, kiedy ich gra zawita do „zielonego abonamentu”.

  • Data premiery w Xbox Game Pass – 2 lutego 2024 roku
Dungeons 4 – trailer

Dungeons 4 to kontynuacja całkiem przyjemnej serii gier strategicznych, tworzona przez studio Realmforge Studios. Jak sama nazwa gry sugeruje, naszym zadaniem jest budowa i rozwijanie lochów, w których będziemy stawiać czoła kolejnym przeciwnikom.

Nie jest jednak jedyny aspekt tej pozycji, bo odczuwalne są w niej także typowo RTS-owe aspekty, a więc zarządzanie jednostkami na polach bitew.

  • Data premiery w Xbox Game Pass – 9 listopada 2023
Replaced – trailer

Replaced zaś to pozycja wręcz idealna dla wszystkich fanów retrofuturyzmu, którzy jednocześnie lubią kryminalne klimaty. W grze przyjdzie nam wcielić się w sztuczną inteligencję, która uwięziona w ciele człowieka musi przetrwać w dystopijnym Phoenix City.

Produkcja ta — poza fabułą i realiami w jakich została osadzona — zwraca uwagę pixelartową oprawą wizualną, która mimo wszystko oferuje wysoki poziom szczegółowości. Niestety, w przypadku tego tytułu deweloperzy ujawnili jedynie rok debiutu. Szkoda.

  • Termin premiery w Xbox Game Pass – 2024 rok

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Xbox Series X

Jak więc widać, abonament Microsoftu w przyszłości wzbogaci się o naprawdę ciekawe tytuły, które mogą zapaść w pamięci wielu graczy. Dla wielu najciekawszą z pozycją będzie zapewne Persona 3 Reload, jednak zarówno Dungeons 4, jak i Replaced prezentują się całkiem atrakcyjnie. A jakie jest Wasze zdanie na temat nadchodzących nowości, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.