Persona 3 Reload to nie tylko masa efektownych walk! Nowy zwiastun pokazuje życie codzienne bohatera

Persona 3 Reload

Jedną z ciekawszych gier, które trafią do Xbox Game Pass na początku 2024 roku jest Persona 3 Reload od studia Atlus. Od pewnego czasu twórcy regularnie dostarczają kolejne materiały, w których prezentują efektowne walki oraz umiejętności poszczególnych bohaterów. Tym razem zaś otrzymaliśmy całkiem ciekawy zwiastun, który prezentuje aktywności, jakie będziemy mogli wykonywać podczas tego „normalnego” życia.

Persona 3 Reload pełna będzie dodatkowych aktywności życia codziennego

Persona 3 Reload — trailer

Najnowszy zwiastun Persona 3 Reload ujawnia z jakimi aktywnościami będziemy mieli styczność podczas prowadzenia tego bardziej „normalnego życia”. Jako uczeń szkoły średniej będziemy oczywiście uczęszczać na lekcje, ale poza tym będziemy mogli poznawać i spotykać się ze znajomymi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Do tego warto uwzględniać możliwość wykonywania szeregu zadań pobocznych czy dodatkowych prac. Dzięki tym całkiem rozbudowanym opcjom czas, jaki będziemy mogli spędzać pomiędzy kolejnymi karkołomnymi starciami, powinien upływać nam wyjątkowo szybko.

Całkiem ciekawie prezentuje się tutaj system rang, które będziemy mogli zdobywać za wykonywanie poszczególnych aktywności. Zdaje się to być dobrą zachętą do partycypowania w dodatkowych zadaniach.

Przeczytaj też: Smartfon do 4000 zł

Persona 3 Reload zadebiutuje już 2 lutego 2024 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Od premiery tytuł ten dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Czekacie na najnowszą pozycję studia Atlus? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube: Atlustube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.