Persona 3 Reload na premierowym zwiastunie. Wysoko oceniana gra trafi na dniach do Xbox Game Pass

Persona 3 Reload Xbox Game Pass

Wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje Persona 3 Reload. Remake jRPG-a z 2007 roku zbiera fenomenalne oceny, a sama gra – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – zadebiutuje na rynku już w najbliższy piątek. Nic więc dziwnego, że firma Atlus postanowiła przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji i opublikowała jej premierowy zwiastun.

Atlus prezentuje premierowy zwiastun gry Persona 3 Reload

Persona 3 Reload – zwiastun premierowy

Zgodnie z zapowiedziami Persona 3 Reload zaoferuje nie tylko ulepszoną oprawę wizualną. Deweloperzy zdecydowali się bowiem również na wprowadzenie zmian w rozgrywce, w tym m.in. systemie walki. Powyższy zwiastun pozwala natomiast sprawdzić, jak wysoko oceniana produkcja zmierzająca do Xbox Game Pass prezentuje się w akcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wciel się w postać studenta z wymiany, który angażuje się w zaskakujące wydarzenia po przejściu do godziny „ukrytej” pomiędzy jednym a drugim dniem. Przebudź w sobie niewiarygodną moc i odkrywaj tajemnice mrocznej godziny, walcz za swoich przyjaciół i na zawsze odciśnij piętno na ich wspomnieniach.

– informuje opis gry w Xbox Store.

Persona 3 Reload zadebiutuje 2 lutego 2024 roku na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami remake trzeciej odsłony serii Persona dostępny będzie w polskiej wersji językowej (napisy). Zamierzacie sięgnąć po wspomnianą produkcję? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.