Persona 3 Reload z polską wersją językową! SEGA z niespodzianką dla rodzimych graczy

Persona 3 po polsku

Jeszcze przed oficjalnym pokazem Xbox Games Showcase — w wyniku pomyłki — na światło dzienne wyszły trailery zapowiadające Persona 5 Tactica oraz Persona 3 Reload. Oczywiście obie produkcje w dniu swojej premiery zasilą bibliotekę Xbox Game Pass, jednak okazuje się, że to nie koniec dobrych wieści. Zgodnie z najnowszymi informacjami rodzimi gracze mogą liczyć na zabawę w polskiej wersji językowej.

Persona 3 Reload zaoferuje rodzimym graczom polskie napisy

Persona 3 Reload — trailer

Na oficjalnej stronie SEGA Asia, w zakładce z listą gier można znaleźć informację potwierdzającą, że Persona 3 Reload otrzyma polską wersję językową w formie napisów. Udźwiękowienie tego tytułu zaś dostępne będzie wyłącznie w dwóch językach — angielskim oraz japońskim.

Warto w tym miejscu podkreślić, że rodzimej wersji językowej nie doczeka się zapowiedziana w tym samym czasie Persona 5 Tactica. Najwidoczniej jest to zbyt mały projekt, aby producent i wydawca podejmowali ryzyko i inwestowali w tłumaczenie gry na jeszcze jeden, niezbyt popularny na świecie język.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Xbox Series X

Ostatecznie zostały też potwierdzone wszystkie platformy na jakich zadebiutuje jRPG od studia Atlus. Zgodnie z przypuszczeniami, które pojawiły się po opublikowaniu trailerów, Persona 3 Reload poza PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S będzie także dostępna na PS4, oraz PS5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.