Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 Portable na Nintendo Switch! Wielka bomba z Nintendo Direct Mini

Persona 5 Royal

Nintendo niespodziewanie udostępniło całą prezentację Nintendo Direct Mini na kanale YouTube. Firma zdecydowała się nie zapraszać graczy na stream, a zamiast tego wrzucić na ową platformę pełne show, dzięki czemu szybko możemy podejrzeć, jakie zapowiedzi przyszykowali Japończycy. Jedna z nich to ogromna bomba!

Marka Persona zmierza z przytupem na Nintendo Switch

Nintendo Direct Mini – prezentacja

Mianowicie Persona 5 Royal trafi na Nintendo Switch 21 października 2022 roku, a w późniejszym terminie na owej konsoli pojawią się też Persona 4 Golden i Persona 3 Portable. Pierwsze fragmenty rozgrywki, ukazujące m.in. interfejs czy grywalnych bohaterów z poszczególnych odsłon serii, można podejrzeć na powyższym materiale od momentu 24:30.

Przeczytaj też: Czy warto kupić Xbox All Access?

W międzyczasie warto przypomnieć, że tego samego dnia, co premiera P5R na Nintendo Switch, Persona 5 Royal trafi do abonamentu Xbox Game Passpiąta odsłona pojawi się w usłudze Microsoftu wraz z 45 rozszerzeniami. Jak można zauważyć, firma SEGA rozpoczęła ofensywę wydawniczą, w której różne części Persony trafiają na kolejne platformy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.