Jak Persona 5 Royal wygląda na Xboksie Series X? Jest szybko i płynnie

Persona 5 Royal

Jesienią tego roku posiadacze Xboksów Series X|S, PC oraz Nintendo Switch będą mogli zapoznać się z piątą odsłoną japońskiej gry fabularnej. Jak Persona 5 w wersji Royal prezentuje się na Xbox Series X? Odpowiedzią na to pytanie jest najnowszy gameplay.

Persona 5 Royal na Xbox Series X w 60 klatkach

Persona 5 Royal Remastered w 60 klatkach na Xbox Series X

Do sieci trafiło wideo autorstwa Faz’a, który jak się okazuje, miał okazję nagrać materiał z nadchodzącej Persony 5 Royale w wersji na konsolę Xbox Series X. Pierwszym i najważniejszym, co rzuca się w oczy, jest płynność rozgrywki. Gra śmiga na konsoli w stabilnych 60 klatkach na sekundę.

Zobacz też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

Sądząc po komentarzach, gracze są zachwyceni zupełnie nową jakością w serii. Nadchodzące wydanie gry na nowe platformy będzie całkiem bogate. Poza poprawioną produkcją, gracze otrzymają również pakiet 40 rozszerzeń. Szykuje się jesień pełna przygód, gdyż premiera zaplanowana została na 21 października 2022 roku. Co warte odnotowania, w dniu swojego debiutu gra trafi też do Game Passa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.