Jak Persona 5 Royal wygląda na Xboksie Series X? Jest szybko i płynnie

Persona 5 Royal

Jesienią tego roku posiadacze Xboksów Series X|S, PC oraz Nintendo Switch będą mogli zapoznać się z piątą odsłoną japońskiej gry fabularnej. Jak Persona 5 w wersji Royal prezentuje się na Xbox Series X? Odpowiedzią na to pytanie jest najnowszy gameplay.

REKLAMA

Persona 5 Royal na Xbox Series X w 60 klatkach

Persona 5 Royal Remastered w 60 klatkach na Xbox Series X

Do sieci trafiło wideo autorstwa Faz’a, który jak się okazuje, miał okazję nagrać materiał z nadchodzącej Persony 5 Royale w wersji na konsolę Xbox Series X. Pierwszym i najważniejszym, co rzuca się w oczy, jest płynność rozgrywki. Gra śmiga na konsoli w stabilnych 60 klatkach na sekundę.

Zobacz też: Jakie słuchawki do PS5 kupić?

Sądząc po komentarzach, gracze są zachwyceni zupełnie nową jakością w serii. Nadchodzące wydanie gry na nowe platformy będzie całkiem bogate. Poza poprawioną produkcją, gracze otrzymają również pakiet 40 rozszerzeń. Szykuje się jesień pełna przygód, gdyż premiera zaplanowana została na 21 października 2022 roku. Co warte odnotowania, w dniu swojego debiutu gra trafi też do Game Passa.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!