Wystartowała sprzedaż biletów na PGA 2022! Oto ich ceny i data startu targów

PGA 2022 start sprzedaży biletów

Tegoroczna edycja Poznań Game Arena 2022 będzie trwała w dniach 7-9 października. Wszyscy fani gier oraz nowych technologii mogą już kupować bilety, bo ich sprzedaż została rozpoczęta. Ceny zaczynają się od 30 zł, a kończą na 140 zł.

REKLAMA

Bilety na PGA 2022 – gdzie kupić? Poznaliśmy ceny

PGA 2022 bilety

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w tej części Europy. Na tegorocznej edycji odwiedzający będą mogli zapoznać się z premierowymi, jak i przedpremierowymi pokazami gier, obejrzeć turnieje e-sportowe, odwiedzić strefę gier indie oraz spotkać się z największymi gwiazdami YouTube’a czy Twitcha.

Bilety na PGA 2022 można już kupować na stronie ToBilet.pl. Ceny wejściówek na poszczególne dni prezentują się następująco:

  • Piątek, 07.10.2022 (VIP DAY) – 140 PLN
  • Sobota, 08.10.2022 – 35 PLN
  • Niedziela, 09.10.2022 – 30 PLN

Wszyscy chętni mogą też nabyć karty wjazdu, pozwalające na zaparkowanie pojazdu na terenie wydarzenia — miejsce parkingowe na jeden dzień wyceniono na 50 zł. Wracając jeszcze do kwestii samych biletów: w dniu targów ich ceny będą wyższe niż w przedsprzedaży, dlatego warto kupić je już teraz, aby oszczędzić trochę pieniędzy.

Jak w poprzednich latach, dzieci do lat 3 na PGA 2022 wchodzą za darmo. Zamierzacie wybrać się na tegoroczne Międzynardowe Targi Poznańskie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!