Phantom Abyss kolejną grą, która na premierę trafi do Xbox Game Pass. Zagramy już niedługo

Phantom Abyss

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę października 2022, z kolei rano do abonamentu trafiły dwie nowości. Teraz dowiedzieliśmy się, że usługę Amerykanów wkrótce wzbogaci kolejna ciekawa produkcja. Mowa o Phantom Abyss.

Phantom Abyss z premierą w Xbox Game Pass

Zwiastun Phantom Abyss

Phantom Abyss to asynchroniczna multiplayerowa przygodówka, której motywem przewodnim jest eksploracja tajemniczych świątyń w poszukiwaniu cennych relikwii. Podczas zabawy będziemy musieli unikać pułapek i wrogów, ale jeżeli nie uda nam się ukończyć danego etapu za pierwszym razem, to jego wrota zostaną dla nas zamknięte na zawsze, a swoją szansę otrzyma inny gracz. Brzmi jak naprawdę dobra zabawa!

Przeczytaj też: Nvidia DLSS – co to jest?

Pełnoprawna premiera Phantom Abyss odbędzie się 20 października 2022 roku (produkcja ukazała się w 2021 we wczesnym dostępie) i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, konsolach Xbox Series X|S i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.