Phantom Blade 0 trafi na PS5! Kolejna samurajska przygoda zawita na konsole Sony

Phantom Blade 0

Posiadacze konsol PlayStation zdecydowanie nie mogą narzekać na brak produkcji osadzonych w dalekowschodnich klimatach. Dość powiedzieć, że niesłabnącym zainteresowaniem nadal cieszy się Ghost of Tsushima od Sucker Punch Productions. Wkrótce katalog ten zasili jeszcze jedna gra — Phantom Blade 0.

Phantom Blade 0 z trailerem na PlayStation Showcase

Phantom Blade – trailer

Na dość długim i konkretnym materiale przedstawionym podczas PlayStation Showcase 2023 mieliśmy okazję bliżej przyjrzeć się nowej produkcji, czyli Phantom Blade 0. Trailer ukazał całkiem sporo fragmentów gameplayu, które jasno dają do zrozumienia, że będziemy mieli do czynienia z tytułem pełnym akcji.

Przeczytaj też: Gry podobne do League of Legends

Na pierwszy rzut oka tytuł wygląda jak kolejny soulslike, jednak na ostateczne werdykty trzeba jeszcze poczekać. Niestety, długi materiał nie ujawnił dokładnego terminu premiery, wiemy jedynie, że gra trafi na PlayStation 5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.