Phantom Blade Zero na 23-minutowym gameplayu! Walka będzie bardzo widowiskowa

Phantom Blade Zero walka

Podczas niedawnego pokazu Summer Game Fest gracze mieli okazję zobaczyć nowy materiał prezentujący urywki gameplayu z Phantom Blade Zero. Zgodnie z zapowiedziami studio S-Game kontynuuje promowanie swojego tytułu. Deweloperzy pojawili się na IGN Live 2024 w Los Angeles, gdzie szczegółowo omówili system walki.

Phantom Blade Zero – nowy gameplay prezentuje system walki

Phantom Blade Zero na pokazie IGN Live 2024

Jak deklarują twórcy, Phantom Blade Zero nie będzie typowym przedstawicielem gatunku soulslike.

System walki został stworzony z myślą o łączeniu ciosów w złożone sekwencje, a podczas jego projektowania inspirowano się chińskimi sztukami walki.

Możemy spodziewać się bardzo dynamicznych starć, w trakcie których zarówno główny bohater, jak i jego przeciwnicy będą wykonywali widowiskowe akrobacje, co przypomina nieco serię Devil May Cry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dostępny arsenał obejmuje około 30 różnych broni. W zależności od preferencji gracze mogą likwidować wrogów w zwarciu, na dystans lub niepostrzeżenie dokonać skrytobójstwa.

Deweloperzy wspomnieli także, że planują nagrodzić osoby decydujące się na zaglądanie w każdy zakątek mapy. W trakcie eksploracji nierzadko znajdziemy skrzynie wypełnione cennymi przedmiotami.

Phantom Blade Zero trafi na PC oraz konsolę PlayStation 5. Dokładna data premiery nie jest znana, ale nie należy spodziewać się debiutu przed 2025 rokiem.

Źródło: dsogaming

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.