Phantom Blade Zero na kolejnym materiale. Twórcy ogłaszają wypuszczenie wersji demo

Phantom Blade Zero

W maju ubiegłego roku na PlayStation Showcase mieliśmy okazję ujrzeć pierwszy raz Phantom Blade Zero, które — mimo braku zbyt wielu konkretów — zapowiadało się naprawdę porządnie. Od tamtego czasu o grze było raczej cicho i niewiele na jej temat dało się dowiedzieć. Po dość długim okresie twórcy znowu odezwali się do graczy i mają tym razem coś bardzo konkretnego.

Phantom Blade Zero doczekał się kolejnej klimatycznej zapowiedzi

Phantom Blade Zero — trailer

Na youtubowym kanale twórców ze studia S-GAME pojawił się dziś w nocy zupełnie nowy materiał promujący Phantom Blade Zero. Mowa dokładniej o krótkiej animacji, która dodatkowo kończy się ujęciami już bezpośrednio z samej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie jest to może nic zjawiskowego, bo większość oczekujących liczyła raczej na nowy, obszerny gameplay, jednak dobre i to. Na pewno da się wyczuć tutaj ogólny klimat przyświecający całemu projektowi, a to bardzo może w pewnym stopniu nastrajać pozytywnie na premierę.

Phantom Blade Zero
Phantom Blade Zero

Tym jednak, co jest najciekawsze, to fakt, że Phantom Blade Zero doczeka się wersji demo jeszcze w 2024 roku. Na razie twórcy nie uraczyli nas konkretnym terminem, widocznie jeszcze nie przyszła na to odpowiednia pora. Można być jednak pewnym, że będzie to kwestia kilku najbliższych miesięcy.

Na razie jednak Phantom Blade Zero pozostaje dość enigmatycznym projektem, o którym nadal nie wiele wiemy. Pozostaje więc mieć nadzieję, że twórcy nie zawiodą i dowiozą nie tylko fajne zwiastuny, ale też wysokiej klasy produkcję.

Źródło: YouTube: Phantom Blade Zero

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.