Phil Spencer chwali Starfield i gratuluje Bethesdzie! Szef Xboxa jest zachwycony grą

Starfield Phil Spencer

Okres premierowy Starfield elektryzuje niemal całą branżę grową, co widać nie tylko po liczbie pojawiających się artykułów, ale także zainteresowaniu graczy i wielu innych osobistości. Tym bardziej nie dziwi, że w tytuł ten zagrywa się także sam Phil Spencer. Szef działu Xboxa przy okazji premiery gry w Xbox Game Pass nie omieszkał pochwalić Bethesdy za wydanie kosmicznego RPG-a.

Phil Spencer docenia wysiłek Bethesdy włożony w stworzenie Starfield

Spencer na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym gratuluj Bethesdzie oraz samemu Toddowi Howardowi za stworzenie i wydanie Starfield. Dla szefa działu Xbox premiera tego kosmicznego RPG-a jest niesamowitym osiągnięciem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mężczyzna przyznał także, że on sam bawi się świetnie w tej produkcji, będąc jednocześnie kosmicznym bohaterem, jak i fotografem, który stara się uwieczniać najciekawsze krajobrazy. Jako swego rodzaju potwierdzenie tej drugiej roli dołączył on cztery grafiki ze Starfield, które zapewne wykonał samodzielnie podczas swojej podróży.

Wiele osób w komentarzach pod tym wpisem podziela entuzjazm Spencera, podkreślając, że ostatnia gra Bethesdy jest także w ich oczach prawdziwym hitem.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Rzeczywiście Starfield może się pochwalić niezwykle mocnym startem zarówno na Xboxie, jak i Steamie. Na platformie Valve produkcja ta zbiera ogromne ilości recenzji, z czego aż 87% jest pozytywnych. Jak wiec widać, ze stwierdzeniem „Bethesda dowiozła” zgadza się zdecydowana większość branży.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.