Xbox ma dla graczy kolejne niespodziewane premiery! Phil Spencer opowiada o planach firmy

Phil Spencer

Trzeba przyznać, że Xbox wszedł w 2023 rok naprawdę bardzo dobrze, czego przykładem jest pokaz Xbox Developer_Direct, gdzie przy okazji byliśmy świadkami jednoczesnej zapowiedzi i premiery Hi-Fi Rush. Włodarze firmy zdają się iść za ciosem i mają w zanadrzu jeszcze kilka podobnych wydarzeń. W najnowszym wywiadzie Phil Spencer poruszył tę kwestię, zdradzając nieco informacji na temat planów korporacji.

Xbox skupia się na czerwcowym pokazie, jednocześnie Phil Spencer zapowiada „kilka nowości”

Phil-Spencer
Phil Spencer

W wywiadzie udzielonym dla Xbox On Phil Spencer wyznał, że zespoły skupione wokół Xboxa skupiają się obecnie na letnim pokazie Xboxa, który odbywa się w czerwcu. Szef działu Xbox podkreślił, że firma ma w zanadrzu jeszcze „kilka nowości”, które pojawia się podobnie jak chociażby GoldenEye, które zadebiutowało 27 stycznia 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W tej chwili skupiamy się głównie na pokazie w czerwcu, ale jest kilka nowości, które się pojawiają. Chodzi o rzeczy, które… wiesz, zrobiliśmy GoldenEye… Mam na myśli ogłoszenia typu GoldenEye. Gry i rzeczy będą więc dostępne w różnych usługach. Oczywiście, portfolio Game Pass nadal rośnie, ale większość naszej uwagi jako zespołu jest naprawdę skupiona na przygotowaniu się do pokazu.

Phil Spencer

Intrygujące jest na pewno stwierdzenie, że „gry będą dostępne w różnych usługach”. Może to bowiem wskazywać, że Microsoft planuje wydać kilka swoich pozycji chociażby na Nintendo Switch.

Przeczytaj też: Tablet do rysowania — najlepsze modele

Na ten moment są to jedynie enigmatyczne przekazy samego Spencera, jednak mogą one napawać posiadaczy Xboxów sporym optymizmem. Znaczący będzie wspomniany czerwcowy pokaz, który ma ponoć obfitować w konkretne zapowiedzi dużych gier.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.