Xbox ma dla graczy kolejne niespodziewane premiery! Phil Spencer opowiada o planach firmy

Phil Spencer

Trzeba przyznać, że Xbox wszedł w 2023 rok naprawdę bardzo dobrze, czego przykładem jest pokaz Xbox Developer_Direct, gdzie przy okazji byliśmy świadkami jednoczesnej zapowiedzi i premiery Hi-Fi Rush. Włodarze firmy zdają się iść za ciosem i mają w zanadrzu jeszcze kilka podobnych wydarzeń. W najnowszym wywiadzie Phil Spencer poruszył tę kwestię, zdradzając nieco informacji na temat planów korporacji.

REKLAMA

Xbox skupia się na czerwcowym pokazie, jednocześnie Phil Spencer zapowiada „kilka nowości”

Phil-Spencer
Phil Spencer

W wywiadzie udzielonym dla Xbox On Phil Spencer wyznał, że zespoły skupione wokół Xboxa skupiają się obecnie na letnim pokazie Xboxa, który odbywa się w czerwcu. Szef działu Xbox podkreślił, że firma ma w zanadrzu jeszcze „kilka nowości”, które pojawia się podobnie jak chociażby GoldenEye, które zadebiutowało 27 stycznia 2023 roku.

W tej chwili skupiamy się głównie na pokazie w czerwcu, ale jest kilka nowości, które się pojawiają. Chodzi o rzeczy, które… wiesz, zrobiliśmy GoldenEye… Mam na myśli ogłoszenia typu GoldenEye. Gry i rzeczy będą więc dostępne w różnych usługach. Oczywiście, portfolio Game Pass nadal rośnie, ale większość naszej uwagi jako zespołu jest naprawdę skupiona na przygotowaniu się do pokazu.

Phil Spencer

Intrygujące jest na pewno stwierdzenie, że „gry będą dostępne w różnych usługach”. Może to bowiem wskazywać, że Microsoft planuje wydać kilka swoich pozycji chociażby na Nintendo Switch.

Przeczytaj też: Tablet do rysowania — najlepsze modele

Na ten moment są to jedynie enigmatyczne przekazy samego Spencera, jednak mogą one napawać posiadaczy Xboxów sporym optymizmem. Znaczący będzie wspomniany czerwcowy pokaz, który ma ponoć obfitować w konkretne zapowiedzi dużych gier.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!