Phil Spencer zaprasza na pokaz Xbox podczas TGS 2022. Szef marki ujawnia czego można się spodziewać

Phil Spencer

Microsoft zdaje się korzystać z każdej możliwej okazji, aby prezentować swoje nadchodzące produkcje. Nic więc dziwnego, że firma zagości podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show. Szef marki Xbox — Phil Spencer — nagrał nawet z tej okazji specjalne przemówienie, w którym ogłasza bardzo ciekawą informację.

REKLAMA

Xbox przedstawi produkcje kierowane nie tylko do Japończyków

TOKYO GAME SHOW 2022 Xbox Stream
開催にあたり、
Xbox の最高責任者フィル スペンサーより
ビデオメッセージをお届けします。

ぜひご覧ください!#XboxJP#TGS2022#TokyoGameShow2022 pic.twitter.com/VhJidanYlW

— Xbox Japan (@Xbox_JP) September 14, 2022

TOKYO GAME SHOW 2022 Xbox Stream
開催にあたり、
Xbox の最高責任者フィル スペンサーより
ビデオメッセージをお届けします。

ぜひご覧ください!#XboxJP#TGS2022#TokyoGameShow2022 pic.twitter.com/VhJidanYlW

— Xbox Japan (@Xbox_JP) September 14, 2022

Spencer zapowiedział, że podczas jutrzejszego pokazu Xbox na TGS 2022 zaprezentowane zostaną gry first-party oraz third-party, które kierowane będą do graczy na całym świecie. Jest to duża zmiana podejścia względem poprzedniego roku, kiedy to firma skupiła się na produkcjach dedykowanych głównie na rynek japoński. Nie jest do końca pewne, czego możemy się spodziewać po tym panelu, jednak niektórzy insiderzy twierdzą, że firma zapowie obecność Deathloopa na konsolach Xbox Series X|S w Xbox Game Pass.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na telefon

Transmisja z panelu Xboxa rozpocznie się jutro, 15 września o godzinie 11:00 (czasu polskiego) i trwać będzie około 50 minut. Spodziewacie się czegoś po nadchodzącym pokazie „zielonych”? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!