Phil Spencer uwielbia podróżować z Xboxem Series S. Szef Xboxa chwali się zestawem do mobilnej rozgrywki

xScreen UPspec Gaming

Phil Spencer przebywał w ostatnich dniach w Brukseli na przesłuchaniu przed Komisją Europejską w sprawie przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft. Okazuje się jednak, że szef Xboxa nie zapomniał zabrać ze sobą swojego Xboxa Series S. Przedstawiciel amerykańskiej firmy pochwalił się bowiem zestawem, z którego korzysta podczas podróży.

REKLAMA

Phil Spencer zaprezentował swoje mobilne stanowisko do grania na Xbox Series S

I love traveling with my Series S and my @UPspecGaming xscreen and ending a day with some @hifiRush. pic.twitter.com/TPgqzZVWkr

— Phil Spencer (@XboxP3) February 21, 2023

I love traveling with my Series S and my @UPspecGaming xscreen and ending a day with some @hifiRush. pic.twitter.com/TPgqzZVWkr

— Phil Spencer (@XboxP3) February 21, 2023

Spencer opublikował wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym przyznał, że uwielbia podróżować z Xboxem Series S i odpocząć po ciężkim dniu przy Hi-Fi Rush od Tango Gameworks. Szef Xboxa poinformował, że korzysta wówczas ze specjalnego ekranu xScreen od UPspec Gaming, który można zobaczyć na opublikowanym przez przedstawiciela Microsoftu zdjęciu.

Wspomniany gadżet może pochwalić się niezłymi parametrami. Firma UPspec Gaming przygotowała bowiem składany ekran z matrycą IPS o rozmiarze 11,6 cala, który pozwala na rozgrywkę w rozdzielczości Full HD i zapewnia odświeżanie na poziomie 60 Hz. xScreen posiada również wbudowane głośniki, a po zamknięciu tworzy z Xbox Series S jedną bryłę.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Gadżet UPspec Gaming dostępny jest na stronie producenta, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 200 dolarów, czyli około 900 złotych. Trzeba jednak przyznać, że to dość interesujące rozwiązanie, które – jak się okazuje – przypadło do gustu nawet samemu Philowi Spencerowi.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!