Resident Evil 7 i sześć innych gier znika z Xbox Game Pass

Resident Evil 7

Dziś ostatni dzień miesiąca, a to oznacza tylko jedno: usuwane gry z Xbox Game Pass. Niestety wraz z końcem maja z usługi Microsoftu znika aż siedem pozycji z Resident Evil 7 na czele. Nie jest to zbyt ciekawa wiadomość, ale cóż — nie pozostaje nam nic innego, jak wziąć to na klatę.

Gry usuwane z Xbox Game Pass (31 maja 2022)

Zwiastun Superhot: Mind Control Delete

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się bardzo często, ale niestety nie kończy się na dodawanych tytułach, czego dzisiejsza data jest doskonałym przykładem. Bez przedłużania, z abonamentu wylatują następujące gry:

  1. Resident Evil 7 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Superhot: Mind Control Delete (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Knockout City (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  4. EA Sports NHL 20 (Xbox One, Xbox Series X|S)
  5. Farming Simulator 19 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Spellforce 3: Soul Harvest (PC)
  7. Yes Your Grace (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze horrory w Xbox Game Pass

Wymienione wyżej produkcje znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Nie da się ukryć, że nie jest to najlepsza oferta pod słońcem, ale zawsze coś.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.