Dwie pierwsze gry z sierpniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Saints Row 2

Trzy dni temu Microsoft oficjalnie ujawnił ofertę Games with Gold na sierpień 2022. Mimo że pierwsze gry miały zostać udostępnione subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate dopiero jutro, to w istocie można je pobrać już dzisiaj. Z „darmówek” jedni się ucieszą, inni niekoniecznie.

Saints Row 2 i Calico za darmo w ramach Games with Gold na sierpień 2022

Zwiastun Calico

Games with Gold to regularna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Od dzisiaj subskrybenci mogą pobierać dwa tytuły: Saints Row 2 oraz Calico. Pierwszy pozostaje bezpłatny do 15, a drugi aż 31 sierpnia.

  1. Pobierz Saints Row 2 z Xbox Store (jeżeli gra nie wyświetla się jako darmowa w Xbox Store, alternatywnie można ją pobrać z Xbox Marketplace)
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Calico z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Saints Row 2 ukazało się również na Xboxie 360, a więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a zostanie ona z nami już na zawsze i będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Warto odebrać udostępnione tytuły za pamięci, bo jak już ustaliliśmy — pozostają one bezpłatne tylko przez określony czas.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z