Tęsknicie za The Settlers? Przetestujcie demo Pioneers of Pagonia, które dostępne jest na Steam

Pioneers of Pagonia

Gracze, którzy mieli okazję ogrywać kolejne gry z serii The Settlers po wielu latach posuchy mogą mieć wreszcie powody do zadowolenia. Jeden z projektantów oryginalnych odsłon wspomnianego cyklu przygotowuje bowiem projekt łudząco podobny do legendarnych już „Osadników”! Co więcej, tytuł ten otrzymał nawet wersję demo na Steamie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby go przetestować.

Pioneers of Pagonia otrzymało wersję demo, a już wkrótce trafi do Early Accessu

Dokładniej mowa o Pioneers of Pagonia od Volkera Wirticha, który w przeszłości pracował nad serią The Settlers. Produkcja ta właśnie otrzymała wersję demo na serwisie Steam, a to oznacza, że każdy zainteresowany tego rodzaju pozycjami może rzucić się wir mikrozarządzania i budowania.

Niestety, ale twórcy nie zdecydowali się ujawnić dokładnie wszystkich funkcji, które dostępne są w ramach wersji demo. Trzeba więc samemu poznawać komplet możliwości przygotowanych przez Wirticha i spółkę. Warto także w tym miejscu nadmienić, że zgodnie z oficjalną kartą produktu na platformie Valve, tytuł ten otrzymał pełną polską lokalizację. Bardzo miły gest.

Nie jest to jednak koniec pozytywnych wieści, bo kolejna okazja do przetestowania Pioneers of Pagonia będzie już za stosunkowo niedługi czas. Okazuje się bowiem, że tytuł ten trafi do Early Accessu na Steam już 13 grudnia 2023 roku. Premiera pełnej wersji gry planowana jest na przyszły rok, choć oczywiście termin ten może się jeszcze zmienić.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Czy Pioneers of Pagonia przekona do siebie graczy? Musi bowiem nie tylko podbić serca starych „wyjadaczy”, ale też tych nieco młodszych graczy, którzy z serią The Settlers nie mieli tyle wspólnego. Czas pokaże, ale już teraz mowa o tytule, który zapowiada się wyjątkowo dobrze i warto dać mu szansę.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.