Jakie plany ma CI Games? Twórcy Lords of the Fallen przedstawiają strategię

sniper contracts

CI Games, czyli firma odpowiedzialna za m.in. Lords of the Fallen zaprezentowała swoim inwestorom strategię na najbliższe lata. Filary w działaniu przedsiębiorstwa będą stanowić 4 pozycje, z czego dwie są powiązane ze znanymi już markami z portfolio. Zapowiada się ciekawie!

Przyszłość w wykonaniu CI Games

lords of the fallen
Lords of the Fallen

Pierwsza nowość od CI Games to Project Scorpio. Za nazwą stoi wizja taktycznej i wieloosobowej strzelaniny PvE. Gra ma przyjąć formę tytułu-usługi, a za produkcję odpowiadać będzie studio Underdog. Chociaż gra tego rodzaju, w obecnych czasach, nie zapowiada się jako powiew świeżości, to może okazać się ciekawą alternatywą dla konkurencyjnych rozwiązań. Co ciekawe, ci sami deweloperzy będą również odpowiadać za dalszy rozwój serii Sniper Ghost Warrior.

Zobacz też: Jaki router do domu

Trzecia gra to projekt o tymczasowej nazwie Survive. Jak łatwo się domyślić, będzie to gra osadzona w realiach survivalowych. Nowa marka ma działać na uznanym silniku Unreal Engine 5, a odpowiedzialnym za grę będzie studio Batfields. Wisienką na torcie planów do 2027 roku jest rozwój tego, co zostało zapoczątkowane przez Lords of the Fallen. Mowa tutaj o rozbudowanych i wciągających światach w grach fabularnych i stylistyce fantasy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.