Kolejna gra w Xbox Game Pass oficjalnie zapowiedziana! Produkcja trafi do usługi na początku 2024 roku

Xbox Game Pass

Rok 2023 zbliża się do końca, a to oznacza, że Microsoft coraz częściej ujawnia plany dotyczące gier, które trafią do Xbox Game Pass w 2024. Na początku grudnia gigant z Redmond ujawnił jedną z takich produkcji i najwidoczniej przyszła pora na ogłoszenie kolejnej pozycji. Tym razem szykuje się prawdziwa uczta dla wszystkich fanów gotowania.

PlateUp! z debiutem w Xbox Game Pass na początku 2024 roku

PlateUp — trailer

PlateUp! to tytuł w którym graczom przyjdzie wcielić się w rolę restauratora wraz ze wszystkim jego obowiązkami i zadaniami. Oznacza to, że poza gotowaniem będzie trzeba zadbać o cały sprzęt, ale też o utrzymanie lokalu dokładnie przez 15 dni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oczywiście do tego dochodzi kwestia klientów, których trzeba będzie odpowiednio usadowić, zapewnić im szybkie i smaczne posiłki. Wszystko po to, aby zapewnić naszym odwiedzającym jak najlepszy serwis.

Tym, co szczególnie może zainteresować, to elementy rogue-lite, które wiążą się z zakładaniem kolejnych restauracji w zupełnie nowych lokalizacjach.

Za PlateUp! odpowiada studio Yogscast Games i co ciekawe, gra jest już dostępna na PC za pośrednictwem platformy Steam. Wraz z debiutem na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S trafi ona do abonamentu Game Pass.

Przeczytaj też: Gry multiplayer na telefon

PlateUp! w usłudze „Zielonych” zadebiutuje dokładnie 15 lutego 2024 roku. Oznacza to, że ta niepozorna produkcja trafi do abonamentu Microsoftu w tym samym miesiącu, co Persona 3 Reload. Mając to na uwadze, można stwierdzić, że raczej ciężko będzie się jej przebić do szerszego grona odbiorców, choć nie warto jej od razu skreślać.

Źródło: True Achievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.