PlayStation 5 coraz niższym priorytetem dla skalperów. Boty zaczynają skupiać się na innych produktach

PlayStation 5

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier wideo, którzy cały czas odkładają zakup PlayStation 5. Sytuacja na rynku zaczyna się uspokajać, a skalperzy powoli patrzą już w kierunku innych produktów. Jest szansa, że niedługo będziemy mogli wejść do sklepu i wyjść z niego z PS5 pod pachą, kupionym w rozsądnej cenie.

Skalperzy tracą zainteresowanie PlayStation 5

PlayStation 5 Digital + dodatkowy pad
PlayStation 5

Najnowsze informacje na ten temat pochodzą od Netacea, która opublikowała właśnie kwartalny raport najczęściej skupowanych przez boty produktów. Po raz pierwszy od premiery PlayStation 5 nie znajduje się na podium tej listy. Wciąż zajmuje jednak czwartą pozycję.

Lista pięciu produktów wzbudzających największe zainteresowanie wśród skalperów wygląda następująco:

  1. Adidas Yeezy Slide Bone
  2. Nike Dunk Low Panda
  3. Panini Donruss Optic Football Trading Cards
  4. PlayStation 5
  5. Jordan 1 Retro Low OG UNC

Przeczytaj też: Mody do World of Tanks

Nie oznacza to oczywiście, że od jutra wszystko wróci do normy i będzie wyglądać jak za czasów PlayStation 4. Konsola nowej generacji Sony wciąż wzbudza zainteresowanie. Ewidentnie zwiększona produkcja i liczba dostępnych konsol zaczyna wpływać na decyzje skalperów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z