PlayStation Days of Play 2023 rusza za kilka dni! Sony szykuje ogromne zniżki na gry, PS Plus i sprzęt

PlayStation Days of Play 2023

PlayStation Days of Play to coroczna akcja, która obejmuje zniżki na gry, sprzęt i subskrypcję PS Plus. Sony poinformowało właśnie o dacie startu wydarzenia w 2023 roku. Na początku czerwca powinniśmy więc przygotować się na szereg niezwykle korzystnych okazji do zgarnięcia.

Znamy datę startu PlayStation Days of Play 2023 – nadchodzą promocje

PlayStation Days of Play 2023
PlayStation Days of Play 2023

PlayStation Days of Play 2023 rozpocznie się już 2 czerwca. Na zgarnięcie niezwykle korzystnych promocji będziemy mieli sporo czasu, bo całe wydarzenie potrwa aż 10 dni, do 12 czerwca.

Podczas jego trwania będziemy mogli kupić taniej gry oraz uzyskać 25% zniżki na 12 miesięcy subskrypcji PS Plus w planach Essential, Extra i Premium (dla nowych i obecnych użytkowników). Subskrybenci planów Essential i Extra będą również mogli zaktualizować je taniej o 25% do wyższego planu, jeżeli zdecydują się na wykupienie 1, 3 lub 12-miesięcznego abonamentu. Promocja będzie dostępna bezpośrednio w PlayStation Store.

Co więcej, w Polsce promocje na sprzęt (kontrolery, słuchawki, ładowarki, piloty, kamery) pojawią się w elektromarketach pokroju Media Expert czy RTV Euro AGD. Jest to spowodowane faktem, że oficjalny sklep PlayStation Direct nie jest jeszcze dostępny w naszym kraju. O tych przecenach będziemy informować na bieżąco, więc nie zapomnijcie zerkać do nas regularnie!

Zobacz też: Tablet do gier – najlepsze modele

Kup PlayStation 5

Swoją drogą, jak zaopatrujecie się na Days of Play 2023? Zamierzacie zdecydować się na tańszy zakup sprzętu, gier lub abonamentu PS Plus?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.