PlayStation Days of Play oficjalnie zapowiedziane! Wielkie rabaty na gry tuż za rogiem

PlayStation Days of Play

Na temat daty rozpoczęcia PlayStation Days of Play plotkowano już od jakiegoś czasu i faktycznie całkiem sporo graczy oczekiwało na to wydarzenie. Ostatnie pogłoski pochodzące sprzed tygodnia sugerowały, że festiwal przecen rozpocznie się już 29 maja 2024 roku. Okazuje się, że billbill kun, który przekazał te informacje, nadal pozostaje niezwadzony, bo znowu miał rację.

PlayStation Days of Play startuje już jutro!

PlayStation oficjalnie potwierdziło, że już jutro, czyli 29 maja 2024 roku wystartuje PlayStation Days of Play. W ramach tej akcji gracze mogą liczyć na szereg naprawdę atrakcyjnych ofert na sprzęty. Tutaj wspomnieć można chociażby o:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  • Promocji 50 dolarów na zakup PS5 oraz PS5 Digital
  • Promocji 100 dolarów na zakup PS VR 2
  • Promocji 20 dolarów na zakup m.in. Marvel’s Spider-Man 2, The Last of Us Part II Remastered, Ries of the Ronin czy gry MLB

Poza tym nie sposób też nie wspomnieć o szeregu przecen na inne gry, które dostępne są w PS Store. Tutaj pewnie pełna lista zostanie opublikowana dopiero jutro. Można jednak spodziewać się, że wielu graczy dość konkretnie obłowi się w pozycje, na które czyhali od dawna.

Days of Play 2024 to nie tylko gry, posiadacze PlayStation Plus będą mogli liczyć na wszelkiego rodzaju atrakcje, turnieje. Dodatkowych nowości doczeka się też PlayStation Stars, który zdaje się ostatnio nieco zaniedbywany przez Sony.

Jeśli więc czekaliście na konkretne promocje, to poczekajcie do jutra i wybierzcie dla siebie to, co Wam odpowiada. Macie jakieś swoje plany wobec tegorocznego PlayStation Days of Play? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Twitter/X: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.