PlayStation Game of the Year Awards 2023 rozdane! Marvel’s Spider-Man 2 nie miał sobie równych

PlayStation Game of the Year Awards 2023

Tydzień temu ruszył plebiscyt PlayStation Game of the Year Awards 2023. Zgodnie z tradycją Sony zaprosiło graczy do wybrania najlepszych produkcji, które pojawiły się w ciągu ostatnich 12 miesięcy na konsolach PS4 i PS5. Głosowanie zakończyło się w ostatnią niedzielę – 17 grudnia – a dzisiaj na blogu PlayStation pojawiły się oficjalne wyniki.

Sony ujawniło zwycięzców PlayStation Game of the Year Awards 2023

Okazuje się, że w głosowaniu PlayStation Game of the Year Awards 2023 szans konkurencji nie dał Marvel’s Spider-Man 2. Najnowsza produkcja Insomniac Games zwyciężyła w kategoriach najlepsza nowa postać (Venom), najlepsza fabuła, najlepsza oprawa wizualna, najlepsze udźwiękowienie, najlepsza ścieżka dźwiękowa, najlepsze opcje dostępności oraz najlepsze wykorzystanie kontrolera DualSense. Kontynuacja przygód Petera Parkera i Milesa Moralesa zdobyła również tytuł gry na PlayStation 5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W kategorii najlepsza gra roku na PlayStation 4 zwyciężyło z kolei Hogwarts Legacy. Statuetkę za najlepszą produkcję na PlayStation VR2 zgarnęło Resident Evil Village VR. Fanów CD Projekt RED na pewno ucieszy natomiast wiadomość, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności otrzymało nagrodę za najlepszy dodatek.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 4000 zł

W głosowaniu PlayStation Game of the Year Awards 2023 gracze mogli wskazać najlepsze tytułu w aż 18 kategoriach. Pełną listę zwycięzców znajdziecie na oficjalnym blogu PlayStation. Koniecznie podzielcie się również swoimi wyborami w komentarzach!

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.