Gracze mogą odliczać do świąt z PlayStation! Sony przygotowało kalendarz adwentowy na 2023 rok

playstation kalendarz adwentowy

Z okazji nadchodzących świąt, gracze w Niemczech mogą zakupić nietypowy produkt związany z PlayStation. Po raz kolejny powraca bowiem kalendarz adwentowy z ciekawą zawartością. Niemiecki oddział PlayStation już trzeci rok z rzędu realizuje pomysłowy projekt.

Kalendarz adwentowy PlayStation na 2023 rok dostępny w Niemczech

Jak zauważa VGC, w Niemczech kolejny rok z rzędu można zakupić kalendarz adwentowy PlayStation. Tym razem produkt kosztuje 50 euro, co oznacza podwyżkę o 10 euro względem zeszłego roku. Warto jednak zaznaczyć, że posiadacz kalendarza znajdzie w nim dwa kupony na kwotę 25 euro do wykorzystania w PlayStation Store.

Większość pozostałych okienek zawierać ma elementy układanki, które po złożeniu w całość stworzyć mają obraz „PlayStation Earth”. Ponadto gracze mogą również wziąć udział w konkursie z 1111 nagrodami, w którym do wygrania są między innymi PlayStation VR2 czy środki do wydania w PlayStation Store.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Jak informuje użytkownik platformy X Marci’s Gaming World, produkt jest dostępny od kilku dni w sklepach Media Markt/Saturn. Natomiast w momencie pisania tego tekstu, na stronie internetowej wymienionej sieci nie znajdziemy jeszcze kalendarza adwentowego PlayStation. Być może pojawi się on w ofercie za jakiś czas.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.