PlayStation Plus na listopad wycieka do sieci! Abonenci usługi Sony mogą otrzymać mocny zestaw gier

PlayStation Plus

Zgodnie z tradycją Sony powinno ujawnić jutro listę gier, które trafią w listopadzie do abonentów PlayStation Plus Essential. Okazuje się jednak, że wspomniana oferta – podobnie jak miało to miejsce w ostatnich miesiącach – trafiła do sieci tuż przed jej oficjalnym ogłoszeniem. Wiele wskazuje na to, że tym razem subskrybenci usługi japońskiej firmy otrzymają naprawdę mocny zestaw gier.

Oferta PlayStation Plus na listopad 2022 trafiła do sieci

NiOh 2 – zwiastun premierowy

Informacje o listopadowej ofercie PlayStation Plus Essential pochodzą ze strony dealabs.com, a ich autorem jest niejaki „billbil-kun”. Wspomniany użytkownik już kilkukrotnie trafnie wskazał produkcje, które ostatecznie pojawiły się w usłudze Sony. Jeśli najnowsze doniesienia również okażą się prawdziwe, to w przyszłym miesiącu do oferty Essential powinny trafić następujące gry:

  • NiOh 2
    • Dostępność: PS4, PS5
  • LEGO Harry Potter Collection
    • Dostępność: PS4, PS5
  • Heavenly Bodies
    • Dostępność: PS4, PS5

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Trzeba przyznać, że Sony zadbało o interesujący zestaw, który powinien zadowolić abonentów PlayStation Plus Essential. Na oficjalne potwierdzenie powyższej oferty – jak wspomnieliśmy na początku wiadomości – będzie trzeba poczekać do jutra. Stosowny komunikat ze strony japońskiej firmy powinien pojawić się po 17:00 czasu polskiego.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.