PlayStation Portal sprzedażowym sukcesem w kolejnych krajach! Sprzęt Sony cieszy się dużą popularnością

PlayStation Portal

Jak informowaliśmy we wrześniu, PlayStation Portal wyprzedał się w Japonii w przeciągu dwóch tygodni od momentu premiery. Choć zdawałoby się, że sprzęt może nie zdobyć popularności, okazuje się, że zainteresowanie handheldem jest naprawdę duże. PlayStation Portal zaliczył bowiem sold out na Amazonie w kolejnych krajach.

PlayStation Portal wyprzedany na Amazonie w UK, USA i w Kanadzie

Jak podaje na platformie X (dawny Twitter) konto Zuby_Tech, PlayStation Portal wyprzedał się w kolejnych krajach. Dane dotyczą sklepów Amazon, które w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie nie posiadają już egzemplarzy sprzętu Sony na sprzedaż. Choć urządzenie można zakupić również za pośrednictwem PlayStation Direct, tam również występuję problemy z dostępnością.

Wygląda na to, że mimo sporej krytyki, z jaką spotkał się PlayStation Portal, sprzęt cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W ramach przypomnienia handheld Sony to urządzenie służące do strumieniowania gier z PS5 przy wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi. Wyposażony jest w technologie znane z kontrolera DualSense, takie jak haptyczne sprzężenie zwrotne i adaptacyjne wyzwalacze.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Przypomnijmy, że w Polsce nie można obecnie zakupić PlayStation Portal. Sprzęt nie jest dostępny w przedsprzedaży w żadnym ze sklepów, choć jego premiera zaplanowana jest na 15 listopada 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.