Zagadka tajemniczego teasera PlayStation rozwiązana. Nie jest to jednak coś, na co czekali gracze

PlayStation 5 Slim King Gnu

Ostatnio PlayStation rozgrzało społeczność skupioną wokół swojego ekosystemu tajemniczym teaserem. W materiale pojawiła się konkretna data, a dokładnie 23 listopada 2023 roku, a więc dokładnie dzisiaj. Zgodnie z tym dziś japońska korporacja ujawniła, do czego nawiązywała ta zapowiedź. Rezultat okazał się trochę… rozczarowujący.

Japoński zespół King Gnu promuje nową wersję PlayStation 5

PlayStation x King Gnu — reklama

Okazuje się, że teaser był zapowiedzią… spotu reklamowego promującego nową wersję PlayStation 5. Spot w którym gościnnie wystąpiła japońska formacja muzyczna King Gnu, przedstawia avatary członków zespołu, które w pewnym momencie łączą się w potężnego mecha.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dopiero na sam koniec materiału otrzymujemy krótki kadr prezentujący nowy model PlayStation 5 i to w zasadzie tyle. Nie znalazły się tam żadne dodatkowe informacje, wskazówki, ani nawet doniesienia o potencjalnych rabatach.

Poza tym na japońskim kanale PlayStation na YouTube pojawiły się kilkusekundowe klipy prezentujące poszczególnych członków zespołu.

Przeczytaj też: Smartfon do 2000 zł

Pogłoski mówiące o współpracy korporacji z członkami King Gnu były jedną z teorii, która pojawiła się wśród osób, które chciały rozwikłać tę zagadkę i jak widać — trafili idealnie. Część graczy jednak jest tym trochę rozczarowana, bo liczyli na coś więcej, a szczególnie na nowe informacje dotyczące nadchodzących gier. Najwidoczniej na to będzie trzeba jeszcze poczekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.