PlayStation Showcase 2024 może zaskoczyć nowymi grami od Sucker Punch, Naughty Dog i… Rockstar Games

PlayStation Showcase

Ostatnie wydarzenie z serii PlayStation State of Play raczej nie wyrwało z kapci rzeszy graczy, którzy oczekiwali od Sony kilku konkretnych zapowiedzi. Co prawda otrzymaliśmy nowe materiały dotyczące Rise of the Ronin czy Death Stranding 2, ale pewien niedosyt mógł pozostać (zwłaszcza wśród wszystkich czekających na pecetową wersję Bloodborne). Nowe doniesienia wskazują, że Sony szykuje się do PlayStation Showcase, gdzie pierwsze skrzypce mają grać projekty wielu uznanych studiów.

PlayStation Showcase 2024 może być przepełnione zapowiedziami wyczekiwanych gier

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez analityka i informatora Roberto Serrano wydarzenie PlayStation Showcase 2024 ma w głównej mierze skupiać się na grach opracowywanych przez Naughty Dog, Sucker Punch, Guerrilla Games, Bend Studio, PlayStation London. Co więcej, w trakcie wydarzenia ma zostać ogłoszone nawiązanie współpracy z Rockstar Games, co sugeruje, że jeden z nadchodzących projektów tej firmy może w pewnym stopniu być zarezerwowany tylko dla konsol PlayStation.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według włoskiego analityka Sony aktualnie czeka na „odpowiedni termin”, kiedy mogłoby zaprezentować wszystkie swoje nadchodzące projekty. Biorąc pod uwagę taki wachlarz projektów, to Japończycy faktycznie mogą potrzebować sporo „przestrzeni”.

Na ten moment ciężko powiedzieć, czy doniesienia Serrano są w pełni prawdziwe, jednak do tej pory Włoch rzadko mylił się w swoich przeciekach. Zdaje się więc, że Sony szykuje w ramach PlayStation Showcase 2024 dla graczy prawdziwe bomby na kolejne lata. Fani tych konsol z całą pewnością na to liczą.

Źródło: Twitter/X: Roberto Serrano

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.