Sony wreszcie poradziło sobie z awarią PlayStation Stars! Trochę trzeba było na to czekać

PlayStation Stars Polska

Od momentu awarii PlayStation Stars minął już ponad miesiąc, a Sony przez cały ten czas próbowało jakkolwiek tę usługę przywrócić do życia. Przełom nastąpił stosunkowo niedawno, kiedy firma poinformowała, że zaczyna ponowne wdrażanie tej usługi w kolejnych częściach świata. Zgodnie z ówczesnymi zapewnieniami, od dziś rodzimi gracze mogą wreszcie cieszyć się wszystkimi możliwościami tego programu.

PlayStation Stars wreszcie działa w Polsce

PlayStation Stars
PlayStation Stars

Zgodnie z pojawiającymi się komunikatami usługa PlayStation Star w Polsce znowu działa, a ponad miesięczna awaria przeszła do historii. Oznacza to, że wszyscy fani wykonywania zadań i zbierania punktów mogą już bez przeszkód oddać się swojej pasji i korzystać z dobrodziejstw tego rozwiązania bez żadnych wielkich przeszkód. Trochę trzeba było na to czekać, ale wreszcie jest.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, wszyscy liczący na dodatkowe profity spowodowane awarią muszą obejść się smakiem, bo Sony nic takiego nie przewidziało. W usłudze dostępna jest nowa pula zadań, które można wykonywać za punkt, które potem można wymieniać na cyfrowe przedmioty, gry, lub doładowania. Szkoda, bo okazja na zrobienie sobie dobrego PR-u była naprawdę spora.

PlayStation Stars dostępne jest z poziomu aplikacji PlayStation na smartfony. Jeśli po wejściu nadal pojawia się komunikat o awarii, to należy wyłączyć aplikację (zwykłe wyjście może nie wystarczyć) i uruchomić ją ponownie. Wówczas wszystko powinno działać bez zarzutu.

Chciałoby się powiedzieć, że rychło w czas, zwłaszcza że z powodu awarii gracze nie mogli korzystać z profitów PlayStation Days of Play 2024. Oby w przyszłości nie dochodziło już do takich wpadek, bo pogrzebałoby to tę usługę do reszty. Na razie cieszmy się jednak, że wreszcie działa.

Źródło: PlayStation

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.