PlayStation State of Play jest tuż za rogiem? Sony może wkrótce zaprosić graczy na swój pokaz

PlayStation State of Play Cloud Rise of the Ronin

W porównaniu do 2023 roku aktualne 12 miesięcy zapowiada się po prostu znacznie mniej atrakcyjnie. Po części jest to efekt tego, że wydawcy nie ujawnili jeszcze pełnych kalendarzy premier i zapewne nastąpi to w kolejnych miesiącach. Świetną okazję na takie ogłoszenia może mieć Sony, bo nowe doniesienia wskazują, że wydarzenie State of Play jest tuż za rogiem.

PlayStation State of Play może odbyć się już w lutym 2024 roku

PlayStation Sony
Sony PlayStation

Niezawodny Jeff Grubb w jednym z ostatnich odcinków podcastu Giant Bombcast przyznał, że pokaz PlayStation rzeczywiście „nadciąga”. Według jego najlepszych informacji korporacja przygotuje PlayStation State of Play w okresie „kilku następnych tygodni”. Wychodzi więc na to, że Japończycy ujawnią swoje gamingowe plany na 2024 rok w okolicach lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Czego można spodziewać się po nadchodzącym wydarzeniu Sony? Wiele mówi się o konkretnych prezentacjach dwóch gier — Final Fantasy VII Rebirth i Rise of the Ronin. Pokrywałoby się to z faktem, iż obie te pozycje debiutować będą kolejno pod koniec lutego (29.02) i marca (22.03).

Biorąc pod uwagę to samo wydarzenie z początku 2023 roku, nie powinniśmy liczyć na więcej zapowiedzi i ujawnienia zupełnie nowych projektów. Wydarzenia PlayStation State of Play raczej nie obfitują w większe zapowiedzi.

Przeczytaj też: Projektor do domu

Co ciekawe, w podobnym okresie ma także odbyć się Nintendo Direct, które może zdradzić nieco na temat planów wydawniczych „Big N”. Do tego należy jeszcze wspomnieć o zapowiedzianym wczoraj Xbox Developer Direct 2024. Zdaje się więc, że w niektórych przypadkach przyszłość wydawnicza wielkich graczy branży wyjaśni się już za kilka tygodni.

Źródło: PushSquare

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.