PlayStation State of Play na horyzoncie! Podwyżki cen PS Plus mogą „zapowiadać” to wydarzenie

PlayStation State of Play

Wczoraj Sony oficjalnie poinformowało swoich fanów, że podnosi ceny wszystkich wariantów swojego abonamentu w 12-miesięcznym rozliczeniu. Reakcja wielu osób była do przewidzenia — wprost stwierdzili oni, że zaczynają rozważać, czy aby na pewno jest dalej sens opłacać abonament od Sony, w którym nie zawsze można dostać topowe produkcje. Ustalenia jednego z uznanych dziennikarzy wskazują jednak, że owa podwyżka może stanowić wstęp do czegoś, na co czeka wielu posiadaczy PlayStation.

Pokaz PlayStation State of Play nadciąga

Zgodnie z informacjami, które przekazał Jeff Grubb Sony może już wkrótce zaprosić graczy na kolejne wydarzenie z cyklu PlayStation State of Play. Ciekawie brzmi jednak stwierdzenie, że ogłoszona wczoraj podwyżka cen za abonament PS Plus ma stanowić swego rodzaju „wstęp” do tej imprezy.

Jak podwyżka cen może zapowiadać konkretne wydarzenie? Ciężko to w sensowny sposób uargumentować, jednak Grubb w ostatnim czasie jest niezwykle dobrze poinformowany i wiele jego dotychczasowych doniesień się potwierdzało.

Jednocześnie dziennikarz nie ma zbyt dobrych wiadomości dla osób, które liczyły na kolejne wydarzenie z cyklu PlayStation Showcase. Na ten moment nie ma on żadnych informacji, które wskazywałyby, że japońskie przedsiębiorstwo przymierza się także do takiego pokazu.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Kup PlayStation 5

Ciężko po tak lakonicznym wpisie wywnioskować cokolwiek konkretnego, jednak jeśli rzeczywiście podwyżka cen abonamentu ma powiązanie z kolejnym pokazem PlayStation State of Play to… jest to niezwykle dziwny sposób na promocje. Do momentu oficjalnego potwierdzenia przez Sony daty wydarzenia oraz szczegółów kolejnego pokazu zapowiadającego nadchodzące gry na PlayStation, warto po prostu bardziej uważnie obserwować poczynania japońskiego producenta.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.