Sony zaprezentowało zawartość pudełka PlayStation VR 2. Firma zrezygnowała ze sporej ilości kabli

Wczoraj Sony zdecydowało się ujawnić datę premiery i cenę zestawu PlayStation VR 2. Okazało się wówczas, że sprzęt pojawi się na rynkach 22 lutego 2023 roku i kosztować będzie około 2800 zł za wersję podstawową lub około 3000 zł za edycję z grą Horizon: Call of the Mountain. Dowiedzieliśmy się też, jak prezentować się będzie zawartość całego zestawu i wygląda na to, że w tym przypadku unikniemy niepotrzebnej plątaniny kabli.

Podłączenie PlayStation VR 2 powinno być o wiele łatwiejsze niż w przypadku poprzedniej wersji

Jak widać na powyższej grafice w skład całego zestawu poza goglami oraz kontrolerami wejdą jeszcze słuchawki, kabel USB-C oraz instrukcja. Względem pierwszej odsłony PS VR Sony postanowiło zrezygnować ze sporej ilości okablowania, które potrzebne było do prawidłowego działania urządzenia. Dzięki temu proces podpięcia PS VR2 powinien być o wiele łatwiejszy.

Przeczytaj też: Gimbal do telefonu

Design całości prezentuje się znacznie solidniej niż w przypadku pierwszej odsłony gogli, a mniejsza ilość okablowania powinna zadowolić wielu potencjalnych użytkowników. Na koniec warto przypomnieć, że zamówienia przedpremierowe na PS VR 2 ruszają już 15 listopada 2022 roku. Planuje kupić najnowsze gogle od Sony? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.