PlayStation VR2 zupełnie porzucone przez Sony? Najnowsze doniesienia niestety na to wskazują

Smutne PS VR2

Fani drugiej generacji gogli VR wydanych przez Sony mogą czuć się zawiedzeni. Od momentu premiery sprzętu minął już ponad rok, a japońska korporacja zdaje się nie angażować w produkcję gier na urządzenie. Niestety, według najnowszych doniesień, sytuacja raczej nie ulegnie już poprawie.

Sony podobno nie inwestuje w produkcję gier na PS VR2

Zwiastun PS VR2

Według serwisu Android Central, któruy powołuje się na swoje źródła blisko japońskiej korporacji, sytuacja gogli PS VR2 nie jest ciekawa. Sony aktualnie ma pracować jedynie nad dwoma grami na swoje gogle. Niestety w świetle obecnych cięć i zwolnień u Japończyków, nie jest pewne, czy owe produkcje ujrzą w ogóle światło dzienne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli powyższe doniesienia są prawdziwe, to posiadacze PS VR2 nie mają powodów do zadowolenia. Nie dość, że na sprzęt nie ukazują się tytuły first-party, to także produkcje od zewnętrznych wydawców omijają ten sprzęt. Dobrym przykładem jest tutaj, chociażby nadchodzący Batman: Arkham Shadow, który ukaże się jedynie na goglach Meta Quest 3.

Historia PS VR2 wydaje się być podobna do przypadku PS Vity. Korporacja bowiem ponownie wyprodukowała obiecujący sprzęt, który cierpi na brak wsparcia. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że gogle dostaną drugie życie po wydaniu adaptera umożliwiającego podłączenie ich do PC.

Źródło: Android Central

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.