PlayStation 2023 Wrap-Up jest już dostępne! Posiadacze PS4 i PS5 wygenerują własne podsumowanie 2023 roku

PlayStation Wrap-Up 2023

Ostatnie tygodnie grudnia to okres, na który tradycyjnie przypadają podsumowania całorocznych osiągnięć. Nie inaczej jest w przypadku branży gamingowej. Sony ponownie uruchomiło platformę PlayStation Wrap-Up, która umożliwia graczom sprawdzenie swoich statystyk.

Sony udostępniło PlayStation 2023 Wrap-Up. Gracze mogą sprawdzić tegoroczne gamingowe osiągnięcia

Rok 2023 wypełniony był premierami doskonałych gier. Spośród najlepszych tytułów możemy wymienić Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Super Mario Bros. Wonder czy Baldur’s Gate 3, czyli zdobywcę tytułu Gry Roku na The Game Awards 2023.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Od dzisiaj do 12 stycznia 2024 r. posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą wygenerować własne podsumowanie 2023 roku. PlayStation 2023 Wrap-Up wyświetli m.in. liczbę godzin spędzonych na graniu, listę ulubionych pozycji czy zdobytych trofeów. Platforma postara się także oszacować nasz styl gry.

Jedynym warunkiem jest rozegranie przynajmniej 10 godzin między 1 stycznia a 31 grudnia 2023 r., a następnie zalogowanie się na stronie PlayStation 2023 Wrap-Up.

Przeczytaj także: Najlepsze gry bez konieczności dostępu do internetu

Na końcu gracze odblokują unikalny awatar oraz cyfrowy przedmiot kolekcjonerski PlayStation Stars. Sprawdziliście już swoje gamingowe dokonania w 2023 roku? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Źródło: Blog PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.