The Sims 4 dostępne za darmo na wszystkich platformach! Gra przechodzi na model free to play

The Sims 4

W zeszłym miesiącu dowiedzieliśmy się, że Electronic Arts udostępni podstawową wersję The Sims 4 za darmo już 18 października. Tak się składa, że wspomniana data widnieje na kalendarzach właśnie dziś, a to oznacza tylko jedno. Można już pobierać bezpłatne Simsy!

The Sims 4 do pobrania za darmo

The Sims 4
The Sims 4

Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj podstawowa wersja The Sims 4 stała się zupełnie darmowa na wszystkich platformach. Osoby grające na PC, PS4, PS5, Xboxie One czy Xbox Series X|S mogą już ściągać podstawkę z cyfrowych sklepów bez żadnych opłat, kolejno z EA App, PlayStation Store i Xbox Store. Nie ma tu żadnych ograniczeń czasowych ani innych tego typu haczyków, ponieważ The Sims 4 oficjalnie przechodzi na model free to play.

Przeczytaj też: Gry na telefon

Osoby, które zdążyły kupić podstawkę The Sims 4, otrzymają w ramach rekompensaty pakiet Desert Luxe Kit, pozwalający Simom relaksować się w swoich nowoczesnych oazach z luksusowymi meblami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Pod koniec warto wspomnieć, że zabawa z najnowszą odsłoną Simsów jest o wiele lepsza z dodatkami. Tak się składa, że aktualnie w Instant Gaming trwa wyprzedaż DLC do The Sims 4 – polecamy zerknąć, bo rozszerzenia można kupić w naprawdę dobrych cenach. Zamierzacie skorzystać z oferty EA i pobrać darmowe The Sims 4? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.