Blizzard podsumował betę Diablo 4. Gracze spędzili 62 miliony godzin w grze i ubili miliardy potworów

Diablo 4

Blizzard podsumował beta testy swojej najnowszej gry Diablo 4. Przez ostatnie dwa weekendy marca fani mogli na własnej skórze sprawdzić, jak prezentuje się kontynuacja znanej na całym świecie serii. Łącznie gracze spędzili prawie 62 miliony godzin w Sanktuarium.

Podsumowanie beta testów Diablo 4 – Ashava zabiła 10 milionów razy

Blizzard nie podał informacji, ile osób przystąpiło do zabawy, jednak patrząc na podane statystyki, możemy zakładać, że liczby będą prezentować się również w milionach. Wskazówką co do ilości graczy może być liczba uratowanych piesków, czyli specjalny przedmiot kosmetyczny z nosidełkiem dla wilka otrzymywany za osiągnięcie 20. poziomu doświadczenia. Sztuka ta udała się 2,6 miliona graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fani spędzili w Sanktuarium 61,5 miliona godzin i zabili 29 miliardów potworów. Problemy sprawiał na pewno Rzeźnik, który zabił 1,7 miliona graczy, podczas gdy sam został pokonany pół miliona razy. Natomiast Ashava unicestwiła 10 milionów postaci. Najpopularniejszymi klasami były Nekromanta oraz Czarodziej.

Zobacz też: Sposoby na tani PS Plus

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 ma zaplanowaną premierę na 6 czerwca 2023 roku. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi wrażeniami z beta testów najnowszej gry Blizzarda. A Wy graliście już w Diablo 4? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.