Need for Speed Unbound z prezentacją rozgrywki. Uliczne wyścigi z kreskówkowymi efektami

Need for Speed Unbound

Zgodnie z zapowiedzią równo o 17:00 firma Electronic Arts opublikowała krótki gameplay z ujawnionego kilka dni temu Need for Speed Unbound. Dzięki udostępnionym przez amerykańską firmę fragmentom rozgrywki zainteresowani mogą sprawdzić, jak nadchodząca odsłona popularnej serii gier wyścigowych prezentuje się w akcji.

Electronic Arts prezentuje fragmenty gameplayu z Need for Speed Unbound

Niestety Electronic Arts nie postawiło na zbyt obszerną prezentację. Powyższy materiał wideo trwa bowiem niecałe 30 sekund i przedstawia kilka opcji personalizacji aut z wykorzystaniem kreskówkowych efektów. Deweloperzy podkreślają jednak, że gracze będą mogli je wyłączyć lub w ogóle nie wyposażać w nie swojego samochodu. Druga część teasera pokazuje natomiast właściwy gameplay, dzięki któremu zainteresowani mogą przekonać się, czy warto czekać na nową odsłonę Need for Speed.

Dotrzyj na sam szczyt i nie daj się z niego strącić. Wymykaj się glinom i bierz udział w cotygodniowych kwalifikacjach do Granda, najważniejszych wyścigów ulicznych. Wypełnij garaż stuningowanymi furami i daj się poznać na ulicach, prezentując wyjątkowy styl.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry na telefon

Need for Speed Unbound zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Premiera już 2 grudnia bieżącego roku. Warto także wspomnieć, że kilka dni temu firma Electronic Arts ujawniła pełną listę samochodów, które pojawią się w nadchodzącej odsłonie popularnej serii.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.