Call of Duty: Modern Warfare 2 na Xbox Series X działa lepiej, niż na PS5

Call of Duty: Modern Warfare 2

Gry z serii Call of Duty nigdy nie były graficznymi benchmarkami, ale trzeba przyznać, że wizualnie najnowsza odsłona Modern Warfare prezentuje się dobrze. Na uwagę zasługuje wersja konsolowa gry, która wygląda naprawdę świetnie. Problem w tym, że gracze na PlayStation 5 zagrają w „gorszych” warunkach od posiadaczy Xboxa Series X.

Porównanie grafiki w Call of Duty: Modern Warfare 2

Grafika w Call of Duty: Modern Warfare 2

Gra Call of Duty: Modern Warfare 2, która dzisiaj zaliczyła swoją premierę, w wersji konsolowej może pochwalić się m.in. trybem wyświetlania obrazu w aż 120 klatkach na sekundę. Jest tu jednak mały haczyk, ponieważ o ile wersja na Xbox Series X faktycznie utrzymuje taki klatkaż, to gra odpalona na PlayStation 5 częściej osiąga wartości w okolicach 100-105 ramek na sekundę. Czy jest to wielki problem?

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox 360 dla dzieci

Dla niektórych wymagających graczy na pewno, aczkolwiek większość najpewniej i tak nie zauważy tego faktu, jednocześnie nie będzie mieć z tym problemu. Jest jednak jeszcze inna rzecz odróżniająca wersje gry na konsole najnowszej generacji. Mowa tutaj o wyświetlanej rozdzielczości, która w przypadku Xbox Series X jest… nieco wyższa. Gra mimo to wygląda świetnie i wcale nie ustępuje pecetowej wersji odpalonej na wysokich ustawieniach graficznych. Tegoroczne Call of Duty: Modern Warfare 2 to naprawdę ładna gra — a misja w Amsterdamie zostanie z nami na długo!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.