Port Royale 3 za darmo dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

Port Royale 3

Co jakiś czas Microsoft niespodziewanie rozdaje różne gry abonentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Nie tak dawno temu firma udostępniła im bezpłatnie kultowe MX Unleashed, a dziś Amerykanie zdecydowali się wystartować z kolejnym rozdawnictwem. Tym razem można zgarnąć Port Royale 3, czyli całkiem popularną strategię ekonomiczną z 2012 roku.

Port Royale 3 za darmo, ale tylko z abonamentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun Port Royale 3 z elementami rozgrywki

Port Royale 3 nie cieszy się najlepszymi ocenami, ale jak to mówią – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Aby odebrać grę zupełnie za darmo, będąc subskrybentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, należy dopisać ją do swojego konta, udając się tutaj i wciskając duży niebieski przycisk Pobierz. Rzecz jasna najpierw trzeba się zalogować.

Strategia pierwotnie ukazała się na Xboxie 360, co oznacza, że będzie można w nią grać nawet po wygaśnięciu któregoś z wymienionych abonamentów. W ramach wstecznej kompatybilności Port Royale 3 uruchomimy także na Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Nie wiadomo, jak długo gra będzie dostępna za darmo, więc lepiej czym prędzej dopisać ją do swojego konta, by nie przegapić okazji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z