Portal 2 otrzyma prequel z 8-godzinną kampanią! Miłośnicy serii dostaną wyjątkowy fanowski projekt

portal revolution

Portal 2 to wciąż najlepiej oceniana gra na platformie Steam. Produkcja stworzona przez Valve oferuje wyzwania logiczne oparte na manipulacji portalami i zdobyła uznanie wśród graczy na całym świecie. Teraz miłośnicy tytułu otrzymają nieoficjalny prequel wraz z 8-godzinną kampanią fabularną.

Portal 2 otrzyma nieoficjalny prequel pod nazwą Portal Revolution

Zwiastun Portal Revolution

Mamy dobre wieści dla miłośników kultowych gier logicznych z serii Portal. Produkcja doczeka się bowiem nieoficjalnego prequela pod nazwą Portal Revolution, który powstał dzięki zaangażowaniu fanów gry. Choć takie projekty już kilkukrotnie trafiały w ręce graczy, ten mod zapowiada się na najbardziej imponujący.

portal revolution
Portal Revolution

Akcja Portal Revolution rozgrywać się będzie jakiś czas przed wydarzeniami z Portal 2 w niszczejącym obiekcie Aperture Science. Celem gracza będzie znalezienie sprzętu, który ma przywrócić dawny blask laboratoriów. Komór testowych ma pojawić się ponad 40, a ich ukończenie według twórców powinno zająć około 8 godzin.

Ponadto projekt zaoferować ma kilka nowości, wśród których znajdziemy między innymi nowy wariant kostki laserowej. Twórcy Portal: Revolution skorzystali ze zmodyfikowanej wersji silnika Portal 2: Community Edition, dzięki czemu mogli wprowadzić wiele mechanik i ulepszeń, które nie byłyby możliwe w Portal 2.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Portal Revolution zadebiutuje w modelu free-to-play 5 stycznia 2024 roku. Warto wspomnieć, że będzie on dostępny bezpośrednio przez platformę Steam – nie znajdzie się tak jak większość modów w Warsztacie. Produkcję można już dodać do listy życzeń.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.