Darmowy Portal Revolution już dostępny na Steamie! Fanowski projekt zbiera rewelacyjne oceny

portal revolution

W listopadzie ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że powstaje nieoficjalny prequel gry Portal 2. Teraz nadszedł moment, na który z pewnością wyczekiwali wszyscy zainteresowani fanowskim projektem. Darmowy Portal Revolution jest już bowiem dostępny na platformie Steam.

Portal Revolution zadebiutował już na platformie Steam

Portal Revolution – zwiastun premierowy

Miłośnicy kultowych gier logicznych z serii Portal mogą mieć powody do zadowolenia. Na Steamie zadebiutował już bowiem Portal Revolution, czyli darmowy, fanowski projekt z 8-godzinną kampanią. Za dzieło odpowiedzialny jest zespół Second Face Software.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto zaznaczyć, że od momentu premiery na platformie Valve, darmowa modyfikacja zbiera świetne recenzje. Aż 94% z ponad 2 tysięcy ocen jest pozytywnych, a gracze chwalą pomysłowe zagadki, interesującą historię i ogólną jakość zawartości. Pojawiają się nawet głosy, że właśnie tak mógłby wyglądać Portal 3.

Zobacz też: Projektor do domu

W ramach przypomnienia akcja w Portal Revolution rozgrywa się jakiś czas przed wydarzeniami z drugiej odsłony serii. Gracze mają za zadanie odnaleźć sprzęt, który przywróci blask laboratoriom. Jak zapewniają twórcy, modyfikacja oferuje ponad 40 nowych zagadek.

Źródło: Steam, YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.